Drop Down Menu
      1397/03/29     
اطلاعیه مورخ 96/4/26

قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 95 در رشته شغلی کارشناس پرستاری ( صرفاً شهرستان مشهد)
1- جهت تشکیل پرونده روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 29/04/1396 و 30/04/1396 طبق روز و ساعت زمانبندی شده در لیست دعوت شدگان به آدرس: مشهد – بلوار شهید فکوری – روبروی فکوری 94 – شهرک دانش و سلامت مراجعه نمایید.
2- کلیه دعوت شدگان مراحل قبل که جهت تشکیل پرونده دعوت شده اند و مراجعه نموده اند ودر اعلام نتیجه نهایی جزء پذیرفته شدگان اصلی قرار نگرفته اند نیاز به مراجعه ،پیگیری و تشکیل پرونده مجدد ندارند، بدیهی است پس از بررسی مدارک افراد جدید به همراه سایر افراد بر اساس اولویت بندی قانونی ( سهمیه بومی ، نمرات مکتسبه و ...) نسبت به اعلام نتیجه نهایی ایشان اقدام خواهد شد .
3- با توجه به دعوت از سه برابر ظرفیت نیروی مورد نیاز (دارای حدنصاب نمره آزمون) بديهي است تشکیل پرونده و بررسي مدارك به منزله قبولي فرد تلقي نمي‌گردد و شرايط كليه دعوت‌شدگان در مقايسه با ساير داوطلبان داراي سهميه مشابه مورد بررسي قرار خواهد گرفت و پذيرش نهايي براساس رتبه افراد و با توجه به ظرفيت مورد نياز، تعيين خواهد شد. همچنين در صورت نقص در مدارك و مستندات ارائه شده و عدم تأييد اطلاعات ثبت‌نامي، هيچ گونه اعتراضي از طرف داوطلب وارد نخواهد بود.
4- با توجه به محدودیت زمانی و همچنین تاثیر مدت سابقه قرارداد در اعلام نتیجه اولیه و نهایی کارکنان قراردادی (مشمول قرارداد کار معین ) جهت تائید مدت قرارداد ثبت شده در زمان ثبت نام آزمون، از هم اکنون، نسبت به تهیه مستندات مربوطه ( سوابق پرداخت حق بیمه با مهر و امضاء ، نامه های اداری و ..) اقدام نمایند.
5- با توجه به محدودیت زمانی و تاثیر اولویت بومی شغل محل و بومی شهرستان در اعلام نتیجه اولیه و نهایی کلیه افراد از هم اکنون نسبت به تکمیل مدارک بومی طبق دفترچه آزمون استخدامی اقدام نمایند.
6- در خصوص تکمیل ظرفیت سایر رشته های شغلی در صورت نیاز و صدور مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.

تذکرات:
1-
عدم مراجعه جهت تشکیل پرونده و عدم ارائه مدارک مورد نیاز در موعد مقرر به منزله انصراف تلقی و از فرایند جذب و بکارگیری حذف خواهید شد.
2- مهلت مزبور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
3- مدارک ارائه شده و درج شده در پرونده به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.
4- ملاک محاسبه شرایط و مدارک ارائه شده، مفاد آگهی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 95 می باشد.
5- به مدارک ناقص جهت تشکیل پرونده ترتیب اثر داده نخواهد شد.
6- با توجه به مجزا بودن پرونده استخدامی از پرونده گزینش از مدارک دو سری تهیه شود.

لیست دعوت شدگان ( به ترتیب حروف الفبا) جهت تشکیل پرونده/ اینجا کلیک نمائید
مدارک موردنیاز جهت تشکیل پرونده / اینجا کلیک نمائید
دریافت فرم اطلاعات فردی / اینجا کلیک نمائید
لطفا از درج تاریخ در فرم خودداری فرمائید
مطالعه دفترچه آزمون، جهت اطلاع از شرایط احراز / اینجا کلیک نمائید

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد .
ODHRM.EMPLOYMENT@mums.ac.ir